Kontaktpersoner företag

Alla företag är olika och behoven likaså. Därför börjar vi alltid med en gemensam dialog där vi tar fram lösningarna som passar bäst för respektive företag. Kontakta gärna någon utav våra säljare så hjälper dom till att skräddarsy en lösning som passar just ert företag. 

DT_08948-2

Lukas Olofsson

Sales Director

Telefon: 0454 – 200 261
lukas.olofsson@enkla.se

DT_08437

Marcus Boje

Key Account Manager

Telefon: 0722 – 30 77 91
marcus.boje@enkla.se

Andre

André Bruhn

Account Manager

Telefon: 0454 – 200 266
andre.bruhn@enkla.se

DT_08963

Jens Böckman

Account Manager

Telefon: 0454-200 242
jens.bockman@enkla.se

DT_08417

Viktor Ebbinge

Account Manager

Telefon: 0727 – 37 70 50
viktor.ebbinge@enkla.se

IMG_7736

Richard Hansson

Account Manager

Telefon: 0454 – 200 241
richard.hansson@enkla.se

DT_08478-2

Stina Malmborg

Innesäljare Företag

Telefon: 0454-200 269
stina.malmborg@enkla.se

DT_08522

Martina Ivsjö

Innesäljare Företag

Telefon: 0454 – 200 252
martina.ivsjö@enkla.se

DT_08724

Charlotte Kardos

Innesäljare Företag

Telefon: 0454 – 200 247
charlotte.kardos@enkla.se

Sam

Sam Ivarsson

Affärsutvecklingschef

Telefon: 0454-200 262
sam.ivarsson@enkla.se

David

David Falk

Partneransvarig

Telefon: 0454 – 200 257
david.falk@enkla.se

Sara

Sara Sverkersson

Projektkoordinator

Telefon: 0454 – 200 259
sara.sverkersson@enkla.se

Välkommen till
Enkla Elbolaget
Stängt
Ring oss
Idag: Stängt